Wał Miedzeszyński 377, Warszawa 03-980, Polska
+48 602 773 990
biuro@ykp.pl

Regaty 100-lecia YKP w Grecji 2024

YACHT KLUB POLSKI, najstarszy klub żeglarski w Polsce

Komandor Regat, Grecja 2024, zaprasza

Komandor regat, Stefan Wydziałkiewicz, zaprasza wszytkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie poświęconej 100.leciu YKP w Grecji.W 2024 roku, roku jubileuszu 100.lecia YKP, odbędą się pod patronatem i o Puchar Komandora YKP Janusza Marka Taber regaty w Grecji,  których Komandorem jest kpt. Stefan Wydziałkiewicz.

W regatach weźmie udział 12 jachtów typ Sun Odyssey 449 na trasie Cyklad (opis tras znajdziecie w instrukcji żeglugi).
Załogi w składzie od 7 do 10 osób. Najmłodszy uczestnik ma 5 lat a najstarszy 79 lat. Ale wszyscy wspaniale się bawimy ciesząc się żeglarstwem i współzawodnictwem. Regaty mają charakter integracyjny. Ta formuła sprawdziła się i cieszy się dużą popularnością w YKP.
Na te regaty przygotowano poza tradycyjnymi pucharami i medalami za pierwsze trzy miejsca, również okolicznościowe medale Regat 100-lecia dla każdego uczestnika. Jachty będą się wyróżniały kolorowymi flagami zawieszonymi na topenantach, dzięki którym załogi będą dobrze identyfikowane z oddali.
Tradycyjnie załogi będą się prezentowały w portach jednolitymi strojami.
Na członków załóg czekają tu również wspaniałe wrażenia kulinarne w licznych restauracjach i rodzinnych tawernach. Na zakończenie regat będzie uroczysta kolacja, na której wręczone będą puchary, medale i inne wyróżnienia.
Z regat zmontowany będzie film, który zaprezentujemy na stronie YKP.

Regaty w 2018 roku

Załoga YKP BYDGOSZCZ

Integracja w porcie

Najmłodszy uczestnik regat

Zdobywcy pucharu w 2019 roku

Puchar regat

error: